Foreningens vedtægter kan ses her
Referat fra ordinær generalforsamling 30.10.16 kan ses her
Referat fra ekstra-ordinær generalforsamling 12.01.17 (valg af ny suppleant) kan ses her
Referat fra ordinær generalforsamling 01.10.17 kan ses her - og formandens beretning kan ses her

Referat fra ordinær generalforsamling 11.11.18 kan ses her (inkl. formandens beretning)

Den siddende bestyrelse består af:

Niels Erik Sander
Formand, kontaktperson og instruktøransvarlig
Mail: nielss@getitonliners.com


Anette Luff Studsgaard

Næstformand

Mail: anettes@getitonliners.com


Jeanne Neumann

Bestyrelsesmedlem og kasserer

Mail: jeannen@getitonliners.com



Marianne Pedersen

Bestyrelsesmedlem og sekretær

Mail: mariannep@getitonliners.com



Gitte Reffs

Bestyrelsesmedlem

Mail: gitter@getitonliners.com



Jette Andraes Nielsen

Bestyrelsesmedlem

Mail: jetten@getitonliners.com



Birthe Lytzen

Bestyrelsesmedlem

Mail: birthel@getitonliners.com



Marianne Richelsen

Suppleant

Mail: marianner@getitonliners.com




Vera Christensen

Suppleant

Mail: verac@getitonliners.com


Karsten Andersen

Revisor

Mail: karstena@getitonliners.com



Anette Olsen

Revisor suppleant

Mail: anetteo@getitonliners.com