Instruktører i Get It On Liners

Christine Dover

  • Begynder mandage kl. 18:00-19:45 i Slangerup
  • Begynder+ tirsdage kl. 18:00-19:45 i Slangerup
Mail: christined@getitonliners.com
Tlf.: 24 42 91 31

Edvard Thalsø

  • Begynder mandage kl. 17:10-18:50 i Skibby
  • Begynder+ tirsdage kl. 18:00-19:45 i Skuldelev
Mail: edvardt@getitonliners.com
Tlf.: 40 57 11 23

Jeanette Johnsen

  • Couple Dance udvalgte søndage kl. 13:30-15:30 i St. Rørbæk
Mail: jeanettej@getitonliners.com
Tlf.: 28 89 68 06

Marianne Bøgel

  • Begynder+ tirsdage kl. 17:10-18:50 i Skuldelev
  • Letøvet FDDVLM tirsdage kl. 20:00-21:45 i Slangerup
Mail: mariannep@getitonliners.com
Tlf.: 30 23 56 07

Tania Fatum

  • Begynder mandage kl. 17:10-18:50 i Skibby
Mail: taniaf@getitonliners.com
Tlf.: 60 61 73 73

Vera Christensen

  • Country (begynder+) mandage kl. 20:00-21:45  i Slangerup
  • Begynder+ tirsdage kl. 18:00-19:45 i Slangerup
Mail: verac@getitonliners.com
Tlf.: 20 16 20 99