Vi glæder os til at danse med jer - og vores dygtige instruktører samler hele tiden dejlige danse sammen så vi har noget godt bruge undervisningstiden på

Marianne Pedersen
Mail: mariannep@getitonliners.com
Tlf.: 30 23 56 07



Vera Christensen
Mail: verac@getitonliners.com
Tlf. 20 16 20 99




Christine Dover
Mail: christined@getitonliners.com
Tlf. 24 42 91 31


Edvard Thalsø
Mail: Edvardt@getitonliners.com
Tlf. 40 57 11 23



Jeanette Johnsen
Mail: jeanettej@getitonliners.com
Tlf. 28 89 68 06



Tania Fatum starter hos Get It On Liners til august - men kan allerede nu mødes på holdene, hvor hun holder sine instruktør evner i gang
Tania kan træffes på mail: taniaf@getitonliners.com - eller tlf. 60617373