Bestyrelsen i Get It On Liners

Niels Erik Sander

Formand, kontaktperson og instruktøransvarlig

Mail: nielss@getitonliners.com

Bent Reinholdt Givskov

Næstformand

Mail: 

Rie Bidsted

Bestyrelsesmedlem og kasserer

Mail: kasserer@getitonliners.com

Berit Hansen

Bestyrelsesmedlem og sekretær

Mail: berith@getitonliners.com

Marianne Bøgel

Bestyrelsesmedlem

Mail: mariannep@getitonliners.com

Jette Andraes Nielsen

Bestyrelsesmedlem

Mail: jetten@getitonliners.com

Birthe Lytzen

Bestyrelsesmedlem

Mail: birthel@getitonliners.com

Helle Øllgaard Olsen

Suppleant

Mail: helleo@getitonliners.com