Bestyrelsen i Get It On Liners

Niels Erik Sander

Formand, kontaktperson og instruktøransvarlig

Mail: nielss@getitonliners.com

Annette Hansen

Næstformand

Mail: annetteh@getitonliners.com

Rie Bidsted

Bestyrelsesmedlem og kasserer

Mail: kasserer@getitonliners.com

Marianne Bøgel

Bestyrelsesmedlem og sekretær

Mail: mariannep@getitonliners.com

Jeanne Neumann

Bestyrelsesmedlem

Mail: jeannen@getitonliners.com

Jette Andraes Nielsen

Bestyrelsesmedlem

Mail: jetten@getitonliners.com

Birthe Lytzen

Bestyrelsesmedlem

Mail: birthel@getitonliners.com

Marianne Richelsen

Suppleant

Mail: marianner@getitonliners.com

Marianne Vesth

Suppleant

Mail: mariannev@getitonliners.com

Karsten Andersen

Revisor

Mail: karstena@getitonliners.com

Anette Olsen

Revisorsuppleant

Mail: anetteo@getitonliners.com